luxusní turistický komplex Casa de Campo, který je považován za jeden z nejlepších v oblasti Karibiku. Světově proslulý architekt Pete Dye zde vytvořil tři golfová hřiště (Dye Fore Course, Teeth of the Dog a The Links Course), která se řadí mezi ty nejnáročnější. Mimo to v komplexu najdete stáje, tenisová centra, bazény a střelnice.

Casa de Campo Marina je jako žádný jiný v Karibiku! Centrálním objektem v Marině je promenáda, vinuté ulice, která vedou přes původní vlnolam a představují výraznou kombinaci krásy přírody Karibiku a více klasických italských zahrad a altánků, pergol s fontánami. Jemné restaurace a obchody jsou Bang & Olufsen, Bleu Marine a Dedon a Hatteras jachty.

Casa de Campo Marina se stala perfektním domovským přístavem pro majitele velkých jachet, kteří chtějí cestovat po celém Karibiku. Marina se stala high-end karibské destinace, je nejvíce okouzlující a exkluzivní ostrov v Karibiku.
Poskytuje majiteli úplnou Port o ‚Call nabízí nejvíce luxusních obchodů, dobré jídlo a služby, včetně mezinárodního letiště (LRM)

Casa de Campo Marina