Slavné pláže Punta Cana od severu k jihu 63 km tvoří 6 krásných pláží, včetně; Playa Macao, Playa Arena Gordo, El Cortecito, Playa Bávaro, Cabeza de Toro y Cabo Engaño To vše s nádherným bílým pískem a tyrkysově zbarveným mořem, svěží slunce, teplé větry a plné milých lidí a turistů v okolí dělají z Punta Cany ráj destinací. Pláže Punta Cana se nachází 8 km od mezinárodního letiště Punta Cana, díky tomu je jedna z nejlepších rekreačních možností.

Pro ty, kteří cestují, s velkým očekáváním nejdůležitější aspekty v Dominikánské republice jsou: překrásný bílý písek na plážích, kvalita služeb a nádherně tyrkysové moře a teplé celoroční klima. Dělá z této destinace Punta Cana jednu z nejkrásnější destinace světa a to i díky, nejkrásnějším plážím na světě.

V Punta Cana je více než šedesát kilometrů pláží, oblast má i spoustu středisek nabízejících soukromé pláže pro použití a využití svých zákazníků, vždy čisté pláže, protože personál hotelu je zodpovědný za každodenní čištění písku, shromažďování řas a nečistot, které může přinést příliv, až je vše řádně vyčištěno, pro radost svých zákazníků.

V Punta Cana jsou pláže nepochybně jedny z nejkrásnějších pláží v Dominikánské republice. Háje kokosových palem, bílý písek je tak jemný a měkký plus tyrkysová voda a modrá slunečná obloha, vás utvrdí že  Punta Cana je ráj na zemi.